Ürituste sarja kuuluvad järgmised etapid
Periood: jaanuar 2021 – detsember 2023 (pikendatud kuni mai 2024)
Koostööprojekti partnerid: MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu, MTÜ Ida-Harju Koostöökoda, MTÜ Lääne-Harju Koostöökogu, Nelja Valla Kogu
Projekti üldeesmärk:
Märgata ja tunnustada piirkonna tegijaid ning anda neile omakorda jõudu, enesekindlust ning tahet piirkonda ka edaspidi panustada. Ettevõtete koostöö – toetada ettevõtjate võrgustikku uue sündmuse „Ettevõtjate koostööpäevaga“ septembris 2022.a
Projekti otsesed eesmärgid:
1) Esile tõsta ja tunnustada Harjumaa inimesi, ühendusi, asutusi, ettevõtteid koostöös Harjumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega (HEAK) Harjumaa aasta tegija tunnustusüritusega aastatel 2021-2023. Tunnustussündmusel jagatakse välja ka kolm LEADER-kategooria tunnustust.
2) Ettevõtjate koostööpäev toob kokku erinevad Harjumaa ettevõtjad, kes on huvitatud uutest koostööpartneritest ja -suhetest. Inspiratsioonipäeva teema on eelkõige koostöö ja seda erinevates vormides (ingelinvestor, MES, HEAK, töötukassa, EAS jne). Toetatakse juba olemasolevaid ettevõtjate võrgustikke ja antakse võimalus uute võrgustike tekkeks.
Tegevused:
Periood: jaanuar 2021– juuni 2023
Eesmärk: Arukate külade arenguprogramm on siseriiklik LEADER koostööprojekt, mille eesmärk on pakkuda tuge ja koolitustegevusi programmis osalevatele küladele oma piirkonna aruka küla strateegia loomiseks ja innovaatiliste piloottegevuste rakendamiseks.
Koostööprojekti lisandväärtusena luuakse Eesti arukate külade võrgustik, et suurendada kohalikke kogukondade võimekust ja teadlikkust piirkonna arengu võimalusest. Lisaks luuakse seosed Euroopa arukate külade võrgustikuga Smart Rural 21 (www.smartrural21.eu).
Arukate külade arenguprogrammi viivad LEADER-koostööprojekti raames ellu 13 Eesti tegevusgruppi. Arenguprogrammis osalevad 24 küla/piirkonda üle Eesti.
Põhja-Harju Koostöökogu piirkonnast osalevad Arukate külade arenguprogrammis pilootküladena:
Arenguprogrammi raames läbi viidavad tegevused:
Arenguprogrammi oodatav tulemus:
Koostööprojekti partnerid: Tartumaa Arendusselts, Valgamaa Partnerluskogu, Lääne-Harju Koostöökogu, Jõgevamaa Koostöökoda, Võrumaa Partnerluskogu, Pärnu Lahe Partnerluskogu, Järva Arengu Partnerid, PAIK, Ida-Harju Koostöökoda, Põlvamaa Partnerluskogu, Rohelise Jõemaa Koostöökogu, Põhja-Harju Koostöökogu, Virumaa Koostöökogu.
Koostööpartnerid Eestis: Eesti LEADER Liit, Maaeluministeerium, Sotsiaalministeerium, maaeluvõrgustik, Külaliikumine Kodukant, Eesti Linnade ja Valdade Liit.
Kaasatud välispartnerid: Smart Rural 21 üleeuroopaline võrgustik, Euroopa maaeluvõrgustik (kinnitamisel).
Lisainfo Arukate külade programmi kohta: leaderliit.eu/arukad-kulad/arukate-kulade-arenguprogramm/
Projekti jooksvaid tegevusi kajastatakse koduleheküljel: leaderliit.eu/arukad-kulad/arukate-kulade-arenguprogramm/
PHKK tegevused programmis:
Ühistegevused:
Periood: märts 2020 – oktoober 2022.
Eesmärk:
Üldeesmärk: Põhja-Eestist on kujunenud üle-eestiliselt tuntud toidupiirkond.
Otsesed eesmärgid:
Põhja-Eesti kohaliku toit võrgustik toimib koos ettevõtjatega, sinna on kaasatud kõik märgisekandjad ja toiduga seotud piirkonna organisatsioonid, võrgustikul on välja kujunenud oma töökord ja traditsioonilised tegevused.
Piirkonnas toimuvad üle aasta toitu sh. jooke tutvustavad konkursid, mille eesmärgiks on tutvustada ja tunnustada meie ettevõtjate tooteid.
Põhja-Eesti kohaliku toidu märgis on projektis osalevate partnerite tegevuspiirkondade ettevõtjate ja tarbijate hulgas tuntud ja usaldatud.
Piirkonna kohaliku toidu ja toiduga seotud ettevõtted on Eestis nähtavad ja eristuvad läbi Põhja-Eesti kohaliku toidumärgise.
Piirkonnas tegutsevad kokad ja toitlustusasutused on teadlikud Põhja-Eesti kohaliku toidu ettevõtjatest ja nende toodetest, teenustest.
Partnerid:
Koostööprojekti partnerid on Arenduskoda MTÜ (juhtpartner), MTÜ Ida-Harju Koostöökoda, MTÜ PAIK, MTÜ Partnerid ja MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu.
Projekti jooksvaid tegevusi kajastatakse kodulehel: www.kohaliktoit.arenduskoda.ee
Tegevused:
Projekti juhtkomisjoni koosolek toimub 10. augustil 2020. a algusega kell 10.30 Ajaveskis.
Projekti juhtkomisjoni koosolek toimub 12. märtsil 2020. a algusega kell 11 Tapal Arenduskojas.
Koostööprojekti “Põhja-Eesti kohalik toit tuntuks” koostööleping (sõlmitud 11. detsembril 2019)
KOOSTÖÖPROJEKT “MITMEKESISE SÄÄSTVA TURISMI ETTEVÕTLUSE ÜHISARENDAMINE” („Multifunctional sustainable tourism entrepreneurship joint development“)
Periood: 3 aastat: 2020 – 26. septembrini 2022
Eesmärk: Üldeesmärk on säästva turismi (sh kohalik toit) jätkusuutlik ühisarendamine ning maaettevõtjate ja koostööpiirkondade võrgustumine.
Alameesmärgid:
-kohalike ettevõtjate võrgustamine turismi- ja koostöökogemuste vahetamiseks ja rahvusvaheliste kontaktide loomiseks
-säästva turismi teenuste ühisarendamine naaberriikide piirkondade koostöös
Partnerid:
Partneriteks on Eestist Arenduskoda (juhtpartner), Rohelise Jõemaa Koostöökogu ja Põhja-Harju Koostöökogu. Projekti on kaasatud Leedust Association Lamatos Zeme, Aukstaitijos rahvuspargi piirkond, Lätist Cesis District Rural Partnership, Riga District Rural Development Association ja Liepaja District Partnership ning Lõuna-Rootsi Skane piirkonna LEADER tegevusgrupid. Koostööleping sõlmiti 14. juunil 2019 Leedus.
Periood ja peamised tegevused:
Projekt kestab 3 aastat: 2020 – 26. septembrini 2022
Projekti lühitutvustus ja kalender.
Projekti kolme aasta jooksul teostatakse 9 rahvusvahelist tegevust. Nendeks on 3-päevased praktiliste töötubade ja koostöö aruteludega täiendatud õppereisid projekti partnerpiirkondadesse ning temaatiliselt süvitsi minevad töötoad. Olulist kohta projektis omavad ka projekti kohalikud tegevused: erinevad õppereisid ning arendusseminarid, ühisturundust ja piirkondlike tootemärgiste võrgustikke tutvustavad ja toetavad tegevused (Arenduskoja tegevuspiirkonnas EUROPARC märgisega piirkonnana tegutsemise toetamiseks ja Põhja-Eesti kohaliku toidu märgise võrgustiku arendamiseks) ja koostööpiirkondade ühisturundust toetavad tegevused.
Periood: 2018 III kvartal – 2020 III kvartal
Eesmärk: Põhja-Harju Koostöökogu ja 7 projekti partnerit on omavahelise lepingulise kokkuleppega võtnud eesmärgiks teha koostööd spordi ja aktiivse vaba aja veetmise valdkonnas. Nimetatud valdkondade tegevuste mõju ületab valdade piire ning ühine arendamine aitab kaasa sündmuste korraldamise ja kompententside arengule Harjumaal. Ühisprojekti Leader liigub Rae, Jõelähtme ja Viimsi vallas eesmärgid on järgmised:
1. Populariseerida ja tutvustada kolme valla erinevaid võimalusi liikumisharrastuste tegemiseks
2. Suunata inimesed liikuma Põhja-Harju Koostöökogu piirkonna siseselt
3. Ürituste kaudu tutvustada Põhja-Harju Koostöökogu tegevust
Partnerid:
MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu, Viimsi Vallavalitsus, MTÜ Viimsi Sport, Rae Vallavalitsus, Lasteaed Võsuke, Jõelähtme Vallavalitus, MTÜ Seiklushimu, MTÜ Jõelähtme matka-ja rattaklubi
Periood ja peamised tegevused:
2018 III kvartal – 2020 III kvartal
8 spordisündmust 3 valla territooriumil, ühiskaardi koostamine veebis ja äpis.
Vaata meie uut kaarti Jõelähtme, Rae ja Viimsis sportlik vaba aeg https://lingid.ee/hGjy2
Põhja-Harju Koostöökogu ühisprojekti “Leader liigub läbi Jõelähtme, Rae ja Viimsi valla” raames toimus sügisene discgolfi turniir.
Viimsi, Kurna ja Liipa talu radadel osales kokku 122 võistlejat kolmes kategoorias. Tulemused on siin: tulemused
Täname osalejaid, kes tegid võistlusest korraliku võistluse ning korraldusmeeskonda, kes lõid mõnusa turniiri meeleolu ja muidugi toetajaid toredate kingituste eest!
25.oktoobril toimus viimane etapp Liipa talu rajal ning turniiri pidulik lõpetamine, kus loositi 81 osaleja (osalesid vähemalt kahel etapil) vahel välja uhke elektritõuks – loosiõnn naeratas seekord Kristjan Minnile!
Võistluse tingimused ja programm: Juhend
Kohtume taas 2021!
Uus võistlussari on sündinud ja taas tuleb LEADER LENNUTAB 2021 DISCGOLFI TURNIIR JÕELÄHTME, RAE JA VIIMSI VALLAS
Turniiri eesmärk on pakkuda sportliku vabaaja veetmise võimalusi PHKK piirkonnas ning kaasata nii harrastajaid kui ka edasijõdnuid, mehi ja naisi. Läbi võistlusturniiri tutvustame Jõelähtme, Rae ja Viimsi valla discgolfi radasid, et kodukandi spordirajatistele rohkem kasutajaid tuua. Turniiri korraldamine on aluse pannud kolme valla spordiinimeste koostööle ja loodame, et see ei rauge – saadud kogemused toidavad uusi ideid!
Võistluse tingimused ja programm: Juhend ja kava 2021
Kevadine discgolfi turniir toimub taas Viimsi, Kurna ja Liipa talu radadel. Võistlus toimub kolmes kategoorias. Tulemused on siin: Nimekiri tulemustega
Vaata pilte siin
Fb sündmus
Periood: 02.10.17-31.05.2020
Üldeesmärk:
Rahvusvahelise koostööprojekti tegevuste üldeesmärgiks on rannikuala, kultuuri(külade) ja aktiiv-turismi arendamine ja elavdamine Balti mere regioonis.
Rahvusvahelise koostööprojekti partnerid:
FinEst Countryside – Accessible coastal and village tourism in Baltic Sea Region(FinEst maapiirkond – Balti mere regiooni kättesaadavam ranniku ja külaturism) rahvusvahelise koostööprojekti juhtpartner ja tegevuste koordinaator Soomes on Varsin Hyvä tegevusgrupp. Eestis toimuvate tegevuste koordinaator on MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu ja projekti partner on Nelja Valla Kogu.
Rahvusvahelise koostööprojekti periood ja põhitegevused:
Projekt tugevdab avatud töötubade ja ühistegevuste kaudu kohalike külade, organisatsioonide ja tegevusgruppide turismisihtkohaalaseid teadmisi ning edastab praktilisi oskusi. Uued koostöövõrgustikud panevad aluse rahvusvahelisele suhtlemisele ja vahendavad uusi ideid LEADER-piirkondade vahel. Nende meetmetega kaasneb piirkonna tutvustamine, kohalike turismitoodete/teenuste lisandväärtuse loomine ja positiivse mõju avaldumine kohalikule turismisektorile nõudluse suurenemise näol.
Periood: mai 2019 – 2020
Eesmärk: Arendada ühiselt Tallinna ja Narva vahel tegutsevate turismiettevõtete koostöövõrgustikku, ühisturundust ja korraldada koolitusi koostööprojekti “Pealinnast piirilinna“ raames. Projekti lõpp-eesmärk on muuta põhjarannik turismihitiks.
Partnerid:
MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu, MTÜ Arenduskoda, MTÜ Partnerid, MTÜ Virumaa Koostöökogu, MTÜ Kirderanniku Koostöökogu ja MTÜ Virumaa Rannakalurite Ühing.
Periood ja peamised tegevused:
Projekt „Pealinnast piirilinna“ kestab 2020. aastani, kogumaksumus on 129 000 eurot. Kavas on koolitusprogrammid koos õppe- ja kontaktreisidega, ühise fotopanga loomine ja visuaalkuvandi arendamine, ühisturundus ja üritused, trükiste „Pealinnas piirilinna“ koostamine ja väljaandmine.
Koostööprojekti “Pealinnast piirilinna” 2019. aasta tähtsündmuseks saab 18.-19. mail toimuv “Elamused pealinnast piirilinna”. Elamuste teljeks saab olema vana postimaantee ehk siis praegusest Tallinn-Narva maanteest mere poole kui ka sellega piirnev lõunapoole jääv ala. Meie ühiseks sooviks on lasta inimestel kogeda erinevaid elamusi, maitseid, kunsti, käsitööd, kultuuri, seiklusi, matku jne. Teadu pärast kevad meelitab inimesi loodusesse ja uusi paiku avastama ning seetõttu valisime suursündmuse ajaks maikuu kui suur turismihooaeg pole veel peale hakanud. Üritust tutvustame ka Tallinnas veebruari algul toimuval turismimessil.
18-19.mai 2019 ürituse ja 2020 suve turunduskampaania kohta saab infot veebilehelt “Pealinnast piirilinna”
ja rändurile on nüüd abiks veebi- ja Navicup äpikaart Pealinnast Piirilinna https://navicup.com/event/pealinnast-piirilinna/
Tutvu ka reklaamklipiga!
Periood: 2017-2019
Eesmärk: Kogemuste vahetamine ja inspireerimine: külastatakse temaatilist huvi kandvaid objekte ja ettevõtteid (nt turism, kohalikud toidutootjad jms). Lisaks pööratakse tähelepanu omavahelisele sünergia tekitamisele. Tõsta vabaühenduste ja ettevõtjate ettevõtlikkust. Kaasatakse kohalik omavalitsus kui kohalikku ettevõtluskeskkonda mõjutav osapool.
Projekti tegevused: Korraldatakse ühe kuni kolme päevased inspiratsiooniväljasõidud (projekti perioodil kokku 6 väljasõitu) nii tegevusgruppide piirkondadesse kui ka väljapoole.
Arenguseminari korraldamine aastatel 2018 ja 2019, kus tutvustatakse LEADER põhimõtete olemust, põnevaid projekte-algatusi, räägitakse edulugudest ja tunnustatakse.
Sihtgrupp: vabaühendused, ettevõtjad, kohalikud omavalitsused (kolme sektori koostöö).
Märksõnad: inspireerimine, sünergia, kogemuste ja oskusteabe vahetamine. Kolme sektori koostöö süvendamine. Kontaktide loomine. Leader lähenemise põhimõtted, koostöö, ühistöö, tunnustamine. Sisulised teemad ja ettekanded.
Tulemus: Koostööprojekti käigus kogutakse ja jagatakse elluviidud projektide kohta teavet: koostatakse ja avaldatakse video- ja trükimaterjal. Lisaks osaletakse ühiselt messidel ja muudes turundustegevustes, et tutvustada ühiselt tegevusi Harjumaal.
Projekti partnerid: Põhja-Harju Koostöökogu, Nelja Valla Kogu, Lääne-Harju Koostöökogu, Ida-Harju Koostöökogu.
PHKK piirkonna tegevusi tutvustav video
Periood: 2016-2018
Eesmärk: Põhja-Eesti kohaliku toidukultuuri propageerimine koos kohaliku toidu valmistamise koolitusega, kohaliku toidu pakkumise ja tarbimise propageerimine, eesmärgiga kutsuda ellu traditsioone kogukonna toidulaua rikastamiseks ning erisuguste ning mitmekülgsete toitude pakkumiseks külalistele, s.h turistidele, aga samuti ka piirkonna toitlustajate võrgustiku tekitamine, tarneahela lühendamine ning selle viimine kogukonna tasandile. Loe täpsemalt siit
Periood: 2011-2014
Eesmärk: Nelja riigi (Leedu, Eesti, Poola, Slovakkia) ühine koostööprojekt, eesmärgiga arendada piirkonna turismi läbi ühise kodulehe, kus tutvustatakse projektipartnerite piirkondades olevaid matkaradasid ning luua kultuurikontakte)
Tegevuspiirkonna organisatsioonide kaasamine piirkonna tutvustamisel (2014) – Põhja-Harju koostöökogu korraldab 2014 laiendatud koosseisus õppereisi oma piirkonna inimeste tõhusama kaasamise eesmärgil. Samuti toimub rida valdkondlikke kaasamisüritusi koostöö arendamise eesmärgil)
Loe edasi…
Oma piirkonna parema tutvustamise eesmärgil toimuvad mõttetalgud ja seminarid turundusteemadel ning trükitakse infomaterjalid
Loe edasi…
Naaber tegevusgrupiga Nelja Valla Kogu osalesime käsitöö- ja turismimessil Helsingis Mardilaat 2013, korraldasime koostööd ja viisime oma turismiettevõtjad Tourestile 2014).
Loe edasi…
Võistlust toetab Põhja-Harju Koostöökogu http://leaderph.eu
Võistluse info ja fotod: www.viimsisport.ee
info@viimsisport.ee või telefonil: 5012 517 Siiri Visnapuu
VIIMSI TREPIJOOKS.
Viimsi järjekorras juba kolmas Trepijooks toimub laupäeval 25.mail.2019. Võistlus on jõukohane kõigile ning stardid toimuvad eraldistartidena 30 sekundiliste vahedega. Võistlusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.
Toimumiskoht: Põhjakonna trepp Viimsis
Ajakava:
09:30 – 11:00 stardinumbrite väljastamine
10:00 – 10:30 laste- ja noorte viitstardid 30 sek vahedega
10:45 – 11:00 laste ja noorte autasustamine
11:00 – 11:30 täiskasvanute viitstardid 30 sek vahedega
11:45 – 12:00 täiskasvanute autasustmine
OSALEMINE ON KÕIGILE TASUTA JA REGISTREERIMINE ON NÜÜD AVATUD:
https://forms.gle/9QSSsXsEuJQ3b3dz5
Võistlust toetab Põhja-Harju Koostöökogu http://leaderph.eu
Võistluse kohta saab vajadusel täpsemat infot: www.viimsisport.ee
info@viimsisport.ee või telefonil: 5012 517 Siiri Visnapuu
JÜRILOPPET ORIENTEERUMINE
Toimumiskoht: Jüri alevik, start Lasteaed Võsuke eest(Laste 5, Jüri).
Laupäeval 04.mail 2019 kell 10:00 algab Jüri alevikus Lasteaed Võsukese eest Jüriloppet orienteerumisvõistlus. Info ja regristreerimine: sport@v6suke.edu.ee
MURDMASUUSA MÄESPRINT.
Toimumiskoht: Vimka – Viimsi mäepark, Randvere tee 30, Viimsi.
Pühapäeval 03. veebruaril 2019 leiab Vimkal aset Viimsi I murdmaasuusa mäkketõusuvõistlus!
Võistlus on jõukohane kõigile ning stardid toimuvad eraldistartidena 30 sekundiliste vahedega. Sõidetakse märgistatud rajal mäest üles, raja pikkuseks on u 1 km.
Võistlusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.
Ajakava:
09:30 – 10:00 stardinumbrite väljastamine
10:00 – 11:00 viitstardid 30 sek vahedega
11:30 – 12:00 autasustamine
OSALEMINE ON KÕIGILE TASUTA JA REGISTREERIMINE ON NÜÜD AVATUD: https://goo.gl/forms/Um9g7F3rqECvreuA2
Vaata kutset ja rajaskeemi: Programm 03.02.19
Võistluse kohta saab vajadusel täpsemat infot: info@viimsisport.com või telefonil: 5012 517 Siiri Visnapuu
Mäesprinti toetavad:
PROGRAMM 10.08.2018:
14.30 Kogunemine ja registreerumine Vaskjala veehoidla ujula parklas (hilisem finišipaik)
14.45 Bussid väljuvad stardipaika ehk kanuude ja raftide vettelaskmispaika (Jüri-Vaida maantee sillakoht). Bussides jagatakse juhiseid matkaks.
15.30 Avatud start
16.30 – 18.30 Veskitaguse peatuspaik – läbitud on 2,2 km ja ametlik pikem maabusmisluba on antud kõigile peremees Meelise poolt. Toimub retke ametlik avamine ja lõpetamine ühe korraga. Põhja-Harju Koostöökogu pakub oma külalistele 10.aastapäeva puhul süüa, juua ja sünnipäeva torti. Mõned toimuvad tegevused jäävad ka üllatuseks!
18.30 – 20.00 Jätkub jõematka pikem osa 6,3 km Vaskjala veehoidla ujula parkla suunas. Lõpp kellaaeg on orienteeruv.
Oluline info:
Osavõtutasu sisaldab: kohta raftis või kanuud meeskonnale päästevestide ja instrueerimisega, lõunasööki ja jooki, väikest üllatust ja puhkepausi Veskitaguse külas, transporti matka alguses.
Retkel osalemiseks on vajalik eel-registreeruda!
Regristreerumise tingimused:
Osavõtutasu on 10 eur kanuu eest (kanuus 2 inimest) või 5 eur rafti koha eest. Osavõtutasu kantakse üle Põhja-Harju Koostöökogu kontole EE 921010220086728011, hiljemalt 3.augustiks 2018. Ülekandel palun märkige selgitusse sõna RETK_10.08.18_osaleja/te ees-ja perekonnanimi. Alles peale osavõtumaksu tasumist on kanuu või koht raftis registreeritud! Laekunud osavõtutasusid ei tagastata.
Osavõtutasu sisaldab: kohta raftis või kanuud meeskonnale päästevestide ja instrueerimisega, lõunasööki ja jooki, väikest üllatust ja puhkepausi Veskitaguse külas, transporti matka alguses.
Regristreerimine
Registreerimine avatud kuni kohtade täitumiseni (100 inimest) või kuni 8.augustini 2018. Saata info osalejate arvu ja nimedega e-mailile carmen@leaderph.eu.
Broneeri endale koht võimalikult varakult ja avastame koos Pirita jõge!
Sündmust toetab:
Toetajad:
Ühisprojekti partnerid on MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu ja MTÜ Viimsi Sport, Viimsi Vallavalitsus, Lasteaed Võsuke, Rae Vallavalitsus, MTÜ Seiklushimu, MTÜ Jõelähtme matka-ja rattaklubi, Jõelähtme Vallavalitsus.
Põhja-Harju Koostöökogu ja 7 projekti partnerit on omavahelise kokkuleppega võtnud eesmärgiks teha koostööd spordi ja aktiivse vaba aja veetmise valdkonnas. Nimetatud valdkondade tegevuste mõju ületab valdade piire ning ühine arendamine aitab kaasa sündmuste korraldamise ja kompententside arengule Harjumaal. Ühisprojekti Leader liigub Rae, Jõelähtme ja Viimsi vallas eesmärgid on järgmised:
1. Populariseerida ja tutvustada kolme valla erinevaid võimalusi liikumisharrastuste
tegemiseks
2. Suunata inimesed liikuma Põhja-Harju Koostöökogu piirkonna siseselt
3. Ürituste kaudu tutvustada Põhja-Harju Koostöökogu tegevust
III kvartal 2018 Veespordipäev ehk Pirita jõe retk 10.08.2018. Korraldab MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu
IV kvartal 2018 Partnerite töökoosolek ja võrgustumine
I kvartal 2019 Viimsi terviserajad murdmaasuusavõistlus. 03.veebruar 2019 Murdmaasuusa mäkketõusuvõistlus Kell 10:00 Toimumiskoht: Vimka – Viimsi mäepark, Randvere tee 30, Viimsi. Korraldaja: Spordiklubi Viimsi Sport www.viimsisport.com
II kvartal 2019 4.mai 2019 Jüriloppet Orienteerumine; 25.mai 2019 Viimsi III Trepijooks
III kvartal 2019 19.07.2019 Jõelähtme Passion run asendus Viimsi Rull 2019; 28.09.2019 Jüriloppet Rae duatlon
IV kvartal 2019 Partnerite töökoosolek. Kokkuvõtted ja kogemused
I kvartal 2020 08.02.2020 Jüriloppet murdmaasuusatamine Jüri terviseradadel
II kvartal 2020 Jõelähtme rattamaraton
III kvartal 2020 Partnerite koosolek. Kokkuvõtted. 2020 Ühiskaardi koostamine ja trükkimine asendus Navicup mobiilirakenduse kaarti tegemisega