KOOLITUSPROGRAMM “ARENGU VÕTI” SAI HOO SISSE!!

 Kategooria Uudised
Reedel, 10. novembril toimus Kostivere kultuurimõisas koolitusprogrammi „Arengu võti“ esimene koolitus, mille teemaks oli “Meeskonnatöö, koostööoskused ja motivatsioon” (Juunika Koolitus, koolitaja Kaire Valge).
Käsitletud teemadeks:
  • Meeskonna efektiivsuse tõstmise tehnikad
  • Koostööoskused ja nende rakendamine
  • Motivatsioon meeskonnatöö ja koostöö osana
  • Coachiva juhtimise rakendamine meeskonnatöö efektiivsuse tõstmiseks ja koostööoskuste soodustamiseks
Koolitusprogramm „Arengu võti“ on üks osa koostööprojekti “Uut hoogu” tegevustest ning see on suunatud eelkõige Põhja-Harju Koostöökogu liikmetele ning liikmesorganisatsioonide liikmetele, et inspireerida ja võimestada meie liikmeid ja aktiivseid eestvedajaid. Programmi raames toimub kokku kuus koolitust erinevatel teemadel, nagu näiteks avaliku esinemise oskused, ChatGPT turunduses ja igapäevatöös, ajurünnakute juhtimise koolitus, töötubade ja töörühmade modereerimine ja juhtimine ning lisarahastuse võimalused ja lisatulu teenimine.

Suur rõõm, et koolitusprogramm on osutunud väga populaarseks ning kohad täitusid kiirelt! Järgmine koolitus juba novembri viimasel nädalal!

Koostööprojekti partnerid: MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu (juhtpartner), MTÜ Ida-Harju Koostöökoda, MTÜ Lääne-Harju Koostöökogu