LEADER-programmi järgmine taotlusvoor (kõik meetmed) on avatud 18.märts (kell 00.01) - 1.aprill 2024 (kell 23.59)
  • 00 päeva
  • 00 tundi
  • 00 minutit
  • 00 sekundit

LEADER TÄHISTUS

LEADER programmist rahastuse saanud objektid, trükised, masinad, ürituste plakatid jm tuleb varustada määruse kohase tähistusega – määrus.

Kindlasti peab olema tähistusel LEADER Eesti logo, EL lipp koos tekstiga ja LEADER Euroopa logo, soovitav on ka lisada meie koostöökogu logo. Paigutus ei ole reglementeeritud. Kui toetuse abil on soetatud üksnes kontoritarbeid, sealhulgas kontoritehnika, mööbliese, väiksemad töövahendid jms, tähistatakse nende asukohaks olev ehitis või ruum olenevalt objekti laadist kas suure Leader-infosildiga. Infosilt peab asuma objektil nähtaval kohal.

logoriba-kodulehelt

Põhja-Harju logoga Logod PH 2016(word fail).

Põhja-Harju logoga Logod-PH_2016 (pdf fail).

Põhja-Harju logo  Põhja-Harju logo

Leader-teljest saadud toetuse abil rahastatud projekt või tegevus tuleb tähistada Eesti Leader-logoga koos Euroopa Liidu Leader-logo ja Euroopa Liidu embleemiga, mille all on tekst “Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond: Euroopa investeeringud maapiirkondadesse.”

logo-leader-2014-est-horisontaal-varviline

Leader Eesti Logo kasutusjuhend (2016) Leader Eesti Logo kasutusjuhend (2016)

Infotahvli minimaalsed mõõdud on 300*500 mm ning see peab sisaldama kohaliku tegevusrühma nime. Lae alla infosildi fail (NB! Muuda infotahvli silt minimaalselt 300×500 mm suuruseks) siit: Logo_LEADER_Eesti_Infosilt_Word.