Põhja-Harju Aruka küla arenduspäevakule on kaasatud viis oma ala eksperti

 Kategooria Uudised

2. juunil algusega kell 13.00 toimub Kostivere mõisas Põhja-Harju Aruka küla arenduspäevak (rohkem infot ürituse kohta SIIT)

Rõõm teatada ja tutvustada teile eksperte, kes ühinevad homsel arenduspäevakul ja aitavad meid viie väljavalitud teemaga süvitsi minna:

  • Kogukonna energeetika. Teemaeksperdiks on Energiaühistu tegevjuht Märt Helmja, kes on juba aastaid taastuvenergia teemadega töötanud. Lisaks on Märdil kogemust panganduses ja erinevate investeeringute vallas.
  • Vajaduspõhine transport. Teemat tuleb avama Tanel Talve, kes on Modern Mobility nõustamisspetsialist. Tanel räägib meile erinevatest nutikatest transpordilahendustest, mis võiksid muuta inimeste liikumisharjumusi.
  • Digitaalsed teadetetahvlid. Virtuaalselt ühineb meiega Asso Nettan, kes hetkel töötab Jõgeva vallas abivallavanemana kuid enne seda oli ta projektijuht Lääne-Harju vallas Targa linna pilootprojektis.
  • Kogukonnaaed. Teemat avab Kadi Laansalu. Kadi on 2 aastat Kadrioru kogukonnaaeda vedanud ja on aiandusega igapäevaselt tegelenud pea 10 aastat.
  • Rebala pärandmaastike ja muinsuskaitse õueõppala. Teemat tuleb avama kohalik ekspert ehk Põhja-Harju kandist pärit taimeökoloog Rein Kalamees. (Tartu Ülikool).

 

Palun registreeru üritusele SIIN.