KONTAKT

KONTAKTANDMED

MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu
Reg. kood: 80269590
SEB a/a EE921010220086728011
POSTIAADRESS:
Saha tee 13, Loo alevik,
Jõelähtme vald, Harjumaa
74201
KONTORI AADRESS:
Mõisa tee 2, Kostivere alevik,
Jõelähtme vald, Harjumaa
74204

KONTAKTVORM

Kontakt

Margit Pärtel
Tegevjuht

+372 5201 189
margit@leaderph.eu

Konsultatsiooni aeg teisipäev 9.30-17.00, muul ajal kokkuleppeliselt

Kontakt

Carmen Kressa
Projektijuht

+372 5384 1636
carmen@leaderph.eu

Konsultatsiooni aeg kokkuleppeliselt

Kontakt

Helju Lukas
Raamatupidaja

+372 53080190
helju@leaderph.eu

JUHATUSE LIIKMED

Kontakt

Arno Kannike
Juhatuse esimees

+372 5331 4804
arno.kannike@leaderph.eu

Kontakt

Mart Võrklaev
Juhatuse liige

mart.vorklaev@leaderph.eu

annika

Annika Vaikla
Juhatuse liige

annika.vaikla@leaderph.eu

Kontakt

Rait Killandi
Juhatuse liige

rait.killandi@leaderph.eu

Kontakt

Ene Lill
Juhatuse liige

ene.lill@leaderph.eu

Kontakt

Reet Rehtsalu
Juhatuse liige

reet.rehtsalu@leaderph.eu